Disse løper med GPS dag 4

Disse løper med GPS dag 4

D 13-14          
1 Mathea Gløersen MG   439 OL Tønsberg og omegn
2 Inga Skaarer Wiklund ISW   440 Nydalens SK
3 Synne Sandven SS   441 Notodden OL
4 Maja Mo Hjelseth MMH   442 Nydalens SK
5 Marie Kravdal MK   443 Gjø-Vard OL
6 Ingeborg Roll Mosland IRM   444 Oppsal Orientering
7 Ingvild Gustafsson IG   445 Kongsberg OL
8 Kaja Peikli KP   446 Sandnes IL (Rogaland)
9 Astrid White AW   447 Søgne og Songdalen OK
10 Anna Taksdal AT   448 Ganddal IL
H 13-14          
1 Christian Fredrik Borg CFB   450 IL Koll
2 Jakub Peterka JP   451 Loko Liberec
3 Martin Størmer-Antonsen MSA   452 Nydalens SK
4 Arne Jacob Nystrøm Olsen AJNO   453 Stavanger Orienteringsklubb
5 Henrik Kaupang Lye HKL   454 Larvik OK
6 Benjamin Gjone BG   455 Sandefjord OK
7 Axel Aalde AA   456 Nydalens SK
8 Markus Richter MR   457 Sandnes IL (Rogaland)
9 Bjørnar Peikli BP   458 Sandnes IL (Rogaland)
10 Stian Haugvaldstad SH   459 Sandnes IL (Rogaland)
D 15-16          
1 Åsne Haavengen ÅH   460 Kongsberg OL
2 Oda Scheele OS   461 Nydalens SK
3 Kristin Melby Jacobsen KMJ   462 Lardal OL
4 Mille Vasshaug Jægtvik MVJ   463 Konnerud IL
5 Vilde Margrethe Sæbbø VMS   464 Stavanger Orienteringsklubb
6 Mari Eidsmo ME   465 Freidig
7 Kristine Kravdal KK   466 Gjø-Vard OL
8 Maya Jones Arnesen MJA   467 Heming Orientering
9 Tina Kalleson TK   468 Oppsal Orientering
10 Marte Madslien Bakken MMB   469 Nydalens SK
H 15-16          
1 Hans Urset HU   470 IL BUL-Tromsø
2 Kornelius Kriszat-Løvfald KKL   471 Nydalens SK
3 Magnus Eide-Fredriksen MEF   472 Heming Orientering
4 Cornelius Bjørk CB   473 Sandefjord OK
5 Teodor Mo Hjelseth TMH   474 Nydalens SK
6 Gaute Bergan GB   475 Nydalens SK
7 Martin Vehus Skjerve MVS   476 Verdal OK
8 Sondre Ytterbø SY   477 Asker Skiklubb
9 Iver Ringheim IR   478 Larvik OK
10 Brage Takle BT   479 Kristiansand OK
           
D 17-20          
1 Helene Eger HE   480 Kongsberg OL
2 Tale Strand TS   481 Kongsberg OL
3 Jenny Baklid JB   482 Konnerud IL
4 Sigrid Vehus Skjerve SVS   483 Verdal OK
5 Janne Tjørhom Aasheim JTA   484 Ganddal IL
6 Thea Dyrkorn TD   485 Eiker OL
7 Malin Hauge MH   486 Hisøy OK
8 Mari Landro Svingheim MLS   487 Konnerud IL
9 Mari Strømme Lid MSL   488 Varegg Fleridrett
10 Thea Sildnes Baklid TSB   489 Konnerud IL
H 17-20          
1 Marius Pytten MP   490 Kristiansand OK
2 Anders Vestøl AV   491 Vegårshei IL
3 Jørgen Baklid JB   492 Konnerud IL
4 Peter Gisholt PG   493 Fossum IF
5 Asgeir Reiersen Jensen ARJ   494 Birkenes IL
6 Stian Rykkje SR   495 Varegg Fleridrett
7 Aslak Heimdal AH   496 Konnerud IL
8 Sigurd Paulsen Vie SPV   497 Haugesund IL Orientering
9 Fredrik Vehus Skjerve FVS   498 Verdal OK
10 Jostein Svaland Dale JSD   499 Vang OL