Disse løper med GPS dag 1

Disse løper med GPS dag 1

D 13-14 Dag 1    
Startnr GPS ID Navn Klubb Starttid
900 439 Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 19:08:00
901 440 Guro Schjølberg Tynset IF 19:09:00
902 441 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 19:10:00
903 442 Thea Beate Puntervold Egersund OK 19:11:00
904 443 Mari Aarseth Nydalens SK 19:12:00
905 444 Alise Vikeså Solbakken Sauda Orienteringsklubb 19:13:00
907 445 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 19:15:00
908 446 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 19:16:00
909 447 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 19:17:00
911 448 Amalie Ringvoll IK Grane Arendal Orientering 19:19:00
912 449 Synne Sandven Notodden OL 19:20:00
913 450 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 19:21:00
914 451 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 19:22:00
915 452 Marie Scheele Nydalens SK 19:23:00
916 453 Astrid White Søgne og Songdalen OK 19:24:00
917 454 Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 19:25:00
918 455 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 19:26:00
919 456 Maria Kostøl Kristiansand OK 19:27:00
920 457 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 19:28:00
921 458 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 19:29:00
922 459 Maria Grovan OL Tønsberg og omegn 19:30:00
923 460 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 19:31:00
924 461 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 19:32:00
925 462 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 19:33:00
926 463 Anna Taksdal Ganddal IL 19:34:00
927 464 Alida Oftedal Ålgård Orientering 19:35:00
928 465 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 19:36:00
929 466 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 19:37:00
930 467 Martine Gjermstad Pettersen Konnerud IL 19:38:00
931 468 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 19:39:00
         

 

H 13-14 dag 1        
Startnr GPS ID Navn Klubb Starttid
858 469 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 18:26:00
860 470 Eskil Stielstra Sauda Orienteringsklubb 18:28:00
861 471 Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 18:29:00
862 472 Theodor Bjørk Sandefjord OK 18:30:00
863 473 Arne Bergan Kongsberg OL 18:31:00
864 474 Erlend Bremnes Ganddal IL 18:32:00
865 475 Eirik Vie Strisland Fossum IF 18:33:00
866 476 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 18:34:00
867 477 Gabriel Gjone Sandefjord OK 18:35:00
868 478 Andreas Vistnes Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 18:36:00
869 479 Øyvind Lamark Ganddal IL 18:37:00
870 480 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 18:38:00
871 481 Martin Christoffer Borg IL Koll 18:39:00
872 482 Edvin Aakre Egersund OK 18:40:00
873 483 Håvard Eik Raumar Orientering 18:41:00
874 484 Kristoffer Lerli Melhus IL 18:42:00
875 485 Simen Rønning Johansen Måren OK 18:43:00
876 486 Christian Fredrik Borg IL Koll 18:44:00
877 487 Järvi Stielstra Sauda Orienteringsklubb 18:45:00
878 488 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 18:46:00
879 489 Andreas Sandernes Østmarka OK 18:47:00
880 490 Simon Fjermestad Helgesen Sandnes IL (Rogaland) 18:48:00
881 491 Benjamin Gjone Sandefjord OK 18:49:00
882 492 Sindre Vie Strisland Fossum IF 18:50:00
883 493 Jonas Krogh Oppsal Orientering 18:51:00
884 494 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 18:52:00
885 495 Eirik Frost Alta OL 18:53:00
886 496 Omund Thu Landstad Sandnes IL (Rogaland) 18:54:00
887 497 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 18:55:00
888 498 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 18:56:00